Skupine

Skupina PETKIN SKLAD – OŠ AMS, Vrhnika

1. Skupina – OŠ Riharda Jakopiča

Marica Šoba, Vesna Dovč, Marijana M., Jana Medved, V.J., Simon Ugovšek

2. Skupina – OŠ Hrpelje

Suzana Rakar (2P), Sonja Fekonja, Rok Usenik, Jožica Kovačič, Lidija Slatner, Petra Konstantinovič, Irena Stergar Remškar (2P), Klemen Stern, Nenad Mijic, S.B., Tadeja Topolovec, Barbara Malik, Andreja Udovč, Aleksandra Frantar, Andrej Ciglar, Staša Matjaž, Karolina Kocjan, Gregor Gjerkiš, K.Z., Sabina Leskovec, Tina Kokot

3. Skupina – OŠ Jakob ALjaž, Kranj

Uroš Lebič, Petra Hladin, Mirjam Fakin, Petra Lešnik, Metka Gojkovič, N.S. (2P), Jana Vrbič, Lucija Božič, Nives Halužan, D.D., Simona Berden, Alenka Luznar, M.Š., Barbara Lapajne Predin, Melita Černigoj, Darja Kac

4. Skupina

5. Skupina – OŠ Livada, Ljubljana

Slavica Gornjak, Miša Savič, Luka Pirnat, Katja Ternar, I. P., Tomaž Podgoršek, Milan Jakopovič, Mitja Pucelj, Mojca Gal (2P), Tea Gabrijelčič, Žiga Bižal, Špela Istenič, Anita Ostrež, Aljoša Pečar, Barbara Bajc, Simona Hiti Rutar, Maruša Kocijan, Aleš Ravnik, Alenka Cipot, Zorica Mrkonja, Marina Mrkonja, Nada Bauk, Tone Zorc, Pavla Škrbec, Špela Štefe, Saša Oražem (2P), Ana Kerševan, Damjan Novak, Metka Dedakovič, J.K.(2P) , Minka Muanda, S.P., Urban Mihalič

6. Skupina – OŠ Medvode

Dalibor Jovanovič, Barbara Špehar, Nina Rakovec, Urša Kuster, M.P.L., Rok Pevec, K.G., Vesna Kosmatin, Tina Sojer, Matej Vagner, Tadeja Zavolovšek, Ivanka Gaspari, Jelena Milanovič, Jana Bučič, Dejan Bučič, Jože Zorič, Tatjana Jakob, Miran Konečnik, Mara Škerl, U. D., Boštjan Černe, Dušan Vrban, Tina Raztresen, Janja Turnšek, Martina Milič, Ramona Baruca, Nives Markun Puhan, Tina Kogovšek, Aljoša Pungartnik, Sabina Lotrič, Milka Končan, S.J., U.J, Andrej Božič, Tomaž Kocman, Milena Močič, Denis Glavina, Grozdana Bah Draksler, Tina Ernestel, Natalija Brglez, Šerifa Bašić, Azra Bašić, Nataša Grušovnik (2), Tanja Cmrečnjak, Darja Delavec, Laura Pompe Sterle, Jasna Bevk, Nena Jagodic, Tina Raztresen, Lidija Lovšin, Olivera Gačnik, Aleksandra , Zlatka Barovič, Urška J., Jožica Brkič, Lidija Pavlin, Niki Neubauer, Katjuša Škrbec, Danica Pečar, Irena Kušar, ​Domen ​Rozman, Sabina Škarja, Daša H. Kobe, Karmen Stumberger (2P), Maja Cera, Urška Razdrh

7. Skupina – OŠ Prežihov Voranc, Jesenice

Polona Černač (2P), Anamarija Mežan, Simona Osterman, Helena Crček, Simona Napotnik, S.Š. (6P)

8. Skupina – OŠ Vižmarje Brod

Donator: ZAVAROVALNO ZASTOPANJE IQ d.o.o.

9. Skupina – OŠ Sv. Trojica

Kokot Katja, Maja Alja Križman (3P), Mojka2, Manca Orešnik, E.M.A.H., N.P., Eva Beltram, Polona Prnaver, Matej Vohl, S.G., Borut Slapnik, Irena Počvavšek, Barbara Škrlj, Anja Čuček, Urša Gornjak, U.M., D.R., Alenka Prnaver(2P), Nina Puhek, Zdravko Vidrih, Tina Hribar, Jenko Tina, Stanko Vodopivec, Dušan Šauer, Kristina Suhadolnik, Ana Marter, Alenka Čepuran, Jožica Kukenberg, Mišo Janežič, Mateja Kočar Kukovec, Sija Chrysanthi, Ambroz Darja, Andrea Novak, Andreja in Silvo Vofišek, Boštjan Lepenik, Sonja Ramšak, Marija Gregorič, Janez Gregorič, Milka Momčilovič, Aleksandra Ule, Duša Dolenc, Luka Lapanja, Klavdija Černilogar, Darja Gorjup, Tadej Cvetko, Sašo Skalič

10. Skupina – OŠ Brezovica

Andreja Voglar, Tinka Hribar, Zdenka Ivančič, Mojca Grilc, Petra Šobat, Nataša Lukan, Gregor Novak, Damijan Jager, Tatjana Sečko Lenaršič, Nina Juvan, Vesna Homar, Janja Romih Kulenović, Petra Martinčič Pecić, Matjaž Bizjak, Tanja Marinko, Karla Šturm, Mojca Česenj, Mojca Kolar, Vlado Klinčarovski, Bojana Svete, Majda Lugarič, Mateja Lekan Štrukelj, Darja Šebenik, Barbka Klenovšek, Ignacija Fridl Jarc, Urška Pejovnik, Boris Malovrh, Christiane Leskovec, Uroš Petan, Hana Strbad, Tina Šapec, Edvin Hadžiahmetović, Elvira Topuz, Martina Gubina, Tjaša Kampos, Mojca Križaj, Meta Trček, Apolonia Štembal, Darja Jakomin, Špela Peklaj, Gabrijela Marinko, Mojca Mavsar, Gorazd Bohinc, Nina Cvetko, Ida Živanovič, Katjuša Tomšič Juvančič, Primož Majerič, Maja Rolc Majerič, Ana Ivanišević Valetič, Darinka Plešec, Goran Tišaj, Bojana Bajec, Nevenka Gričar, Karmen Galič, Miha Homar, Senad Galič, Žiga Novak, Miloš Markič, Alenka Megušar, Simona Susman, Karmen Sečmik

11. Skupina – OŠ Čežanjevci

Mateja Mlačnik, Brane Sirnik, Alenka Obran, Klara Sulič, Marjana Jankovič, Miranda Andrič Emeršič

12. Skupina – OŠ Dobova

Jasminka Šabič, Vlasta Osterc Kuhanec, M.Č., Mojca Praček, Tjaša Senica, M.L., Brečko Trdan Irena, Špela Golob Petrelin, Polona Černač, Nataša Žagar, Nataša Sedminek, Majda Cirman, B.D., J.S., Jelena Pertinac, Maja Lorber, Maja Marinšek, Primož Čebulj, Suzi in Peter Kovačič

13. Skupina

14. Skupina – OŠ Hinko Smrekar

Mitja Križaj, Sladjena Križaj, T.Z., Dario Jakovina, I.P., Vitka Markovič, Mojca Dimc, Andrej Gerbec, Tatjana Kolačkova

15. Skupina – OŠ France Prešeren, Kranj

Nadja Gliha (2P), Katja Stritih, Darja Lukančič, Katarina Černelič

16. Skupina

17. Skupina

18. Skupina – OŠ IG

SUNOKTO d.o.o., Sandra Kubot, donator anonimen, Blanka Doberšek, Bojana Švec, M.B., Darinka Lukin, Domen Vodišek, Silva Zupančič, Tanja Golic, Tea Prebil, Simona Škof, A.Š., R.P., Maruša Grmovšek, Andrej Kok

19. Skupina – OŠ Lesce

Irena Gogala, Petra Žvan, B.M., Martina Vrabec, Barbara Bogataj, M.M., Boža Šuk Lubej, J.G., Matjaž Pukl, Nina Bravc, Nina Jazbec Žagar, Nives Šimenc, Saksida d.o.o., S.K., Breda Mojsilovič, Andrej Štrukelj, Zdenka Kumar, Nina Milič, Alenka Lepenik

20. Skupina – OŠ Loče

Marjetka Rangus, Jana Mrak, Janko Logar, Jasmina Kožar Logar, Nevenka Plahuta, Ina Ferbežar, Simona Spruk, Tina Kralj, Žiga Kralj, Janja Grabner, Andrej Gabron, Maja Rehar, Dara Jovanović, Marjanca Kajba, Helena Blatnik- Hauzler, Liljana Avsenik, L.Ž., Martina Mele, Nataša Tovornik, Olivera Gačnik, Donator: VESPA Klub Ljubljana, Vodnikovo naselje 3, 1000 Ljubljana

21. Skupina – OŠ Mala Nedelja

Gregor Srdič, Nina Pirnat, Neža Ines, Simon Indihar, Rok Osrovršnik, M.M., Gašper Mamilovič, Cvetka Lesjak, Mateja Pisljar, Barbara Trobec, Nika Hudoklin, France Beorchia, Alina Beorchia, Melita Karolyi, Erlende More, Mojca Trlep, Olga Turk, Mira Marič, D.P., Urška Lučev, P.Č.L., Sonja Gabor, Slavica Jurančič, Borut Kralj (2P), S.R., Alenka Logar Pleško, N.E., Vida Mesec, K.S.S., Ela Ferenc, Metka Zorec, Matej Karničnik, Nena Radmelič

22. Skupina – OŠ Ribnica

Jana Kocbek (2P), Mojca Sikili, Samantha Malok, I.P., Matija Jereb, Dušan Kukovec, ICSD d.o.o.

23. Skupina – OŠ Murska Sobota II

Aja Ropret Knez, Katja Erman, Mojca K. Šebart, Benjamina Kolar, Alja Caharijas, Monika Žagar, Smolnikar Branka, Dušan Erhovnic, Martin Šebart, Slavica Mlakar, Uroš Matanovič (2P), Samo Trlep, Bojan Breščanski, A.M., Živa Matevc, Tina Bole, Aljaž Bole, Tanja Bejek, Katja Oštrbenk, Magda Berden, Katja Vodopivec, Zoran Predin, Stanislava Miljavec, Mladen Bogič, Alenka Stanonik, Milojka Aleksić, Jana Grahek, Tjaša Žagar, Jana Mozetič, Jurij Štrbenk, Nataša Koren, Vinka Ilič, V.K.L., Polonca Gračner, Tatjana Štrbenk, Polona Zega, Tomaž Gubenšek, Andreja Hočevar, Veronika Ivančević, Klemen Jesenko, Nika Kovač, M.K., Dragana Bačič, Asja Potisek, Anita Starc

24. Skupina – OŠ Murska Sobota I

Zdenka Penič, Tatjana Megušar, Dolores Turičnik, Irena Borštnik, Tatjana Bravhar, Bojana Vrviščar, Marjana Grahek, Klavdija Lunar, Janez Zore, Joži Popovič, Borut Švajker, Lovro Centrih, Anita Krivec, Nana Kisel, N.P., Boštjan Zupančič (2P), Adela Vuković

25. Skupina

26. Skupina – OŠ Nove Fužine

Mateja Todorovski, Vida Todorovski, Gregor Gregorin, Nina Gregorin, Margareta Atelšek, Francka Grudnik, Ivan Grudnik, Jelka Marn, Matej Karničnik, K.M.G., Bojan Gergič, Boris Vigec, Jasna Vigec, K.T., M.K., Meta Ogulin, Miena Kajzer, Nevenka Bohinc, Veronika Klinar, Mirjam Trančar, Marjeta Primožič

27. Skupina – OŠ Postojna

Dorijan Frank, Lorena Kocijančič Flego, D.K., M.K., Marko Cimperman, Saša Kočar, Zoran Mihailovič, Žiga Kralj, Irena Ivić, Romana Veble Drozg, Maja Rizvić, Dagmar Komar, Nada Svetina, Emica Ozimek (2P), Polona Prnaver, Andrej Ciglar

28. Skupina – OŠ Prule

Janko Dolinar, Branka Strelc, Andrej Čepon, Ladka Tomaževič, Helena Perko, Irena Zrimc, Polona Černač, Nina Prebil, Sebastian Radetić Car, Jana M., Alenka Žvikart, Ines Usar, Mara Gantar, Gabrijela Žagar, T.S., Fajka Behar, Hermina Umek, Olga Brodarič, Elvis Macarol, Dušan Šešek, Slavica Šešek, V.L., Aleksander Šimenc, starši Vijoličnih pingvinov – vrtec Pingvin, Martina Hotujec

29. Skupina – OŠ Puconci

Bojan Kovačič, Ivanka Brajovič, Marijana Dajčman, ICSD d.o.o., Martina Fele, Maja Filipič, Petra Urh, Primož Škrbec, Andreja Škrbec, Boštjan Juvančič, Eva Lajh, Meta Pavlin (2P), Mateja Begič, Špela Pipan, Suzana Ester Car, Sebastian Radetič Car, Vlasta Sevčnikar (2P), Gabrijela Žagar, Sonja Oven, Mateja Piškur, Tatjana Bartakovič, Andreja Podpečan, Tadej Podpečan

30. Skupina – OŠ Šentvid

Donator: Tomaž Sešek, Andreja Šilc – Marinčič, Tomaž Sešek, Mojca Praprotnik, BZ-B, Simon Mandelj, Andreja Šilc – Marinčič, Simona Škof

31. Skupina – OŠ Tone Čufar, Jesenice

K.M. in J.M., David Rakovič, Jana Šuštar, Franc Modrijan, Irena Furlan, Marijan Sigurnjak, Katja Gabrijelčič

32. Skupina – OŠ Vransko – Tabor

Marjeta Kapus, Jerca Novak, Barbara Pertinač, Lejla Jahjefendić, Mojca Zavasnik, Beatrika Jernejc, M.T., Mirjana Kelavić, Danijela Jeršič, Vanja Govek, M.B.H.

33. Skupina ŠPORTNIKI – NK Krim, NK Mirna, NK Trebnje

34. Skupina – OŠ Ivan Cankar, Vrhnika

Skipr, Luka Vidmar, Saraja Šribar, Blanka Blaj Borštnar, Bogdan Viher, Dragan Vučenovič, Janja Povše, Lea Remic, Marjeta Visinski, Andrej Pilko, Vojko Strahovnik, Vesna Česen, Jana Kerčmar Džuban, Klavdija Černilogar, Blanka Plestenjak, Potapljaški center Atlantis, Alenka Polajžer, Blanka Grmšek, Joži Kukenberg, Mišo Janežič, A.O., Hana Kropivšek, Vera Forsthuber, Tina Ambrož, Alja Gomboc, Beti Novak, Veronika Tumpej, Tadeja Gomol, Laura Kocijančič, Dušan Ivanuša, Peter Rebolj, Aleš Marinčič, Matevž Zupančič, Bjanka Rožman, Alenka Švab, Breda Mojsilovič, Ines Humar, Manja Sešek, Renata Flander in Marjutka Hafner

35. Skupina – OŠ Petrovče

Metka Čede Ciglar (2P), Ivanka Čede (2P), Andreja Čuk, Ivanka Novak (2P), Darja Glušič, Matej Čater, B.B., Mira Kodrun, Miran Romih, F.K., Vanja Leskovšek, Boštjan Barl, Albina Vahen, J.P.Z., Marta Marinšek, Karmen Zore, Sergeja Dvornik, Simon Skalič, družina Oberckal Ravnikar, Irena Kolar, Janja Gorišek, Sonja Rebernik, Maja Žagar, Marika Divjak, Jožica Kindlhofer, B.S., Domen Stepišnik, Tina Rosina Košir, Polona Počivalšek, Aleš Erjavec, K.S., TEGAR d.o.o., Mazzoni d.o.o., Maja Bubik, Stane Jurca, Tončka Jurca, Zdenka Virant, Milena Magerl, R.H., Urška Lucev, Damijan Nareks, Tatjana Krajnc Barič, Vida Kermelj

36. Skupina – OŠ Prevalje

Ljiljana Rutar, Špela Zaloker, Matija Zaloker, Petrija Stojanović Škul, Janja Pevc, Renata Kutnjak, Barbara Fajon, Urška Stanonik, Boštjan Senica, Mateja Matko

37. Skupina – OŠ Stročja vas

Zaviršek Darja, Alenka Vugrinec, Urška Porenta, Barbara Havliček, Sergeja Kopriva (3P), K.S., Uroš Usenik, Katja Stare, Janez Markeš, Ajda Kastelic​, Tanja Miholic

38. Skupina – SPSŠ Bežigrad

Al Mansour Frančiška, Dorošev Ranko, Gložančev Boris, Godec Andreja, Hartman Maja, Jurček Robert, Kavčnik Gašper, Klun Matjaž, Kraner Sonja, Kranjc Alojz, Krašovec Damijan, Krenčan Jernej, Lipič Nikolaj, Mayer Marinka, Mlinšek Matjaž, Mrzlikar Matjaž, Pajenk Vera, Pavšič Damijan, Pečkaj Nataša, Petkovšek Simon, Petkovšek Štefan, Pirnat Katarina, Strmole Alenka, Šljuka Novak Lucija, Tekavec Breda, Trontelj Jernej, Zickero Robert, Žumer Mojca, Manca Omahen Majnardi